Żarówka H3

Jaką żarówkę H3 wybrać?

Montowane w reflektorach przeciwmgielnych pojazdów żarówki H3, cechują się dużą żywotnością i jasnym strumieniem światła. Żarówki te używane są najczęściej jako halogeny przeciwmgielne, jednak w niektórych modelach samochodów służyły również jako światła mijania. Znajdujące się w bańce jedno włókno generuje światło o natężeniu od 1200 do 1600 lumenów przy napięciu 55W. Wysoka trwałość włókna pozwala na 300-600 godzin pracy. W sklepach spotkać możemy żarówki H3 różnych producentów, jednak należy pamiętać, że produkt renomowanej marki cechuje się wyższą wydajnością niż tanie zamienniki.

Wymiana żarówek H3, podobnie jak pozostałych elementów świetlnych przednich reflektorów, nie jest skomplikowana. W zależności od modelu samochodu wymiany dokonać możemy sami, jednak w niektórych przypadkach konieczna będzie wizyta w serwisie. Od ceny głównie uzależniona jest jakość żarnika oraz poziom natężenia światła. Wybierając najmocniejsze żarówki dobrego producenta skutecznie podniesiemy bezpieczeństwo na drodze. Jeżeli nie wiesz, jakie żarówki H3 wybrać, sprawdź poniżej.

Do najpopularniejszych producentów żarówek H3 można zaliczyć Philips, Osram, Tungsram, Farenheit, Bosma, Hella, Bosch, Neolux i Narva.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *